Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Aşk

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Başak burcu erkeği aşk hayatında çok temkinlidir. Kolay kolay birisiyle birliktelik kurmaz. Aşk, onlar için çok fazla şey anlamına gelir. Çoğu Başak erkeği, aşkın getirdiklerini kaldıramayacağını düşünebilir. Başak burcu erkeği kendisini bulamadığında çekingendir ancak kendisini bulduğunda her kadınla kolaylıkla yakınlaşabilir. Aslında etkileyemeyeceği kadın çok azdır. Genel olarak utangaç olduklarını söylemek gerekir. Utangaçlığından kurtulan Başak burcu erkeğini durdurmak çok zordur. Hayatına çok fazla kadın girip çıkabilir.

Başak burcu erkeği bir kadının peşinden asla koşmaz. Kadını etkilemek için kırk takla atmayacaktır. O, daima içten ve dürüsttür. Etkilendiği zaman bunu kolaylıkla belli edebilir. Başak burcu erkeği aşık olduğunda son derece sadık olacaktır ancak onunla birliktelik yaşayan kadın pek fazla romantizm bekleyişinde olmamalıdır. Genel olarak mantığı ile hareket eder ancak nadiren bile olsa duygularını açığa çıkartır.

Başak burcu erkeği aşık olmadığı sürece ilişkisini flört üzerine kurabilir. Ciddi bir ilişkiye başlayana kadar bu böyle devam edecektir. Aşık olduklarında ise partneri ondan, o partnerinden vazgeçene kadar sadık kalacaktır. Başak burcu erkeği aşk hayatında yöneten taraf olmak ister ve onunla birlikte olan kadın buna mutlaka izin vermelidir.

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Başak burcu kadını aşk hayatında kapalı bir kutu gibidir. Onunla birlikte olmak her erkeğin harcı değildir. Özeldir ve herkesle yakınlaşmaz. Duygularının değerini bilir ve kendisini sevdiği kişi için saklar. Çok fazla kadınla birlikte olmuş, kadınları çözdüğünü iddia eden erkek bile Başak kadınını etkilemekte zorlanabilir. Başak kadınının kalbini kazanmak zordur ancak bir kez kazandığınızda sizi asla yanıltmayacak, dürüst, sadık ve ateşli olacaktır.

Başak burcu kadını aşk hayatında gizlilik olsun istemez. Duygularını ve ne istediğini açık açık belli eder. Bir kişiyle birlikte olmak istiyorsa ertelemez. Kararsız değildir ve ne istediklerini bilirler. Başak burcu kadını aşka çok fazla değer verir. Birlikte olduğu kişiyle mutluluğu yakalamak için her şeyini vermeye hazırdır. Onunla birlikte olan erkek asla bu durumdan şikayet etmez.

Başak burcu kadını zaman zaman özgürlük istediğini söyleyebilir ancak bu genellikle onların belirli duvarlarıdır. Partnerine çok fazla özgüven aşılamamak istediklerinde bunu yaparlar. Başak burcu kadını aşık olduğunda partnerini hemen herkesten kıskanabilir. O, hiçbir zaman birlikte olduğu kişiyi aldatmaz ve partnerinin de bu konuda kendisine güven vermesini ister.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Başak Burcu Aşk