Başak Burcu Duyguları

Başak Burcu Duyguları

Neşeli ve güler yüzlüdürler. Hiçbir şeye aldırmazmış gibi davranmalarına, espri yapmalarına rağmen aslında derin duygulan vardır. Ancak, güvensizlik ve çekingenlikten dolayı duygularının ortaya çıkması zaman alır.

Kolaylıkla ve çabucak dost olurlar. Pek çok konuda ince eleyip sık dokumalarına rağmen çok kısa sürede derin dostluklar kurarlar. Dostları tarafından çok sevildiklerine de inanırlar. Aksi kanıtlansa bile yine de dostlarına güvenirler. Hatta dost geçinerek kendilerine kötülük eden kimselere de kin beslemezler. Onları affetmekle kalmaz, yaptıklarını haklı çıkartacak sebepler bile icat ederler.

Aşkta çekingendirler, inanamazlar. Onlarla ilişki kurmak isteyenlerin, öncelikle dost olmaya çalışmaları şarttır. Dostça ilişkiler içine girenler, onların güvenlerini de kazanır ve dostluk zamanla aşka dönüşebilir veya dostlukla birlikte aşk görülür. Bu da onları son derece mutlu eder. Çünkü onlar için hem dost olduğu, hem de sevdiği kimse fevkalade değerlidir. Her bakımdan güvendikleri ve sevdikleri böyle biri için çeşitli özverilerde bulunabilirler.

Başak Burcunda doğanlar için kafa dostluğuyla birlikte sevgi önemlidir. İkisini bir arada buldukları zaman da hayatları ayrı bir anlam kazanır. Aşkı ve dostluğu buldukları zaman her konuda daha başarılı olurlar.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Başak Burcu Duyguları