Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Başak burcu erkeğinin fiziksel olarak en dikkat çekici yönü yüzleridir. Fazlasıyla ilgi çekmeyi başarır. Özellikle saçları ilgi gösteremeyecekleri tek şeydir. Saçlarına şekil vermeden asla dışarıya çıkmaz, aksi halde sürekli bundan dert yanarlar. Yüzlerinde keskin hatlar vardır. Burnu ve çene yapısı bunun en güzel örneğidir. Gözleri gülercesine parlak ve güzeldir. Ağız yapıları ise pek büyük değildir.

Başak burcu erkeği genellikle ince ve uzun bedene sahiptir. Özellikle yürürken herkesin dikkatini çekmeyi başarırlar. Başak burcu erkeği giyim konusunda pek yetenekli değildir. Kendi başlarına bu konuda başarıya ulaşamazlar. Giyim konusunda destek görmek, ihtiyacı olan en iyi şeydir. Kendi başlarına alışverişe çıkar ya da giyinirlerse, kombin yapma konusunda sıkıntı çekebilirler.

Başak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Başak burcu erkeğinin en dikkat çekici özelliği inatçı ve detaycı olmasıdır. Onları aldığı karardan geriye döndürmek neredeyse imkansızdır. Düşünceleri ve bakış açıları bellidir. İnandıkları konusunda eleştiriye açık değildir. Bir konuyla ilgili en ince ayrıntıları dahi düşünebilir. Detaylarla uğraşırken gerçeği ya da önemli olanı görmeyi bile bırakabilir. Başak burcu erkeği zekasıyla ön plana çıkar. Hızlı düşünür, hızlı harekete geçer. Çevresindeki çoğu insan onun sabit görüşlü olduğunu düşünebilir. Aslında durum tam olarak öyle değildir ve onların hızlı düşünüyor olmalarından kaynaklanır.

Başak burcu erkeği aşırıya kaçan, hem kendini hem de insanları rahatsız edecek kadar titiz olabilir. En ufak dağınıklık bile kendilerini kötü hissetmelerine neden olabilir. Hayatı düzen içerisindedir. Yapacakları işler, gidecekleri yerler veya giyecekleri kıyafetler daima düzen içerisindedir. Planlı ve programlı yaşamayı tercih eder ve bu onlar için rahatlatıcıdır. Kıyafetlerinin, eşyalarının ve ayakkabılarının daima temiz olmasını ister. Aksi halde gününü mutsuzlukla geçirecektir.

Başak burcu erkeği hem kendisini hem de çevresindeki insanları mutlu etmesini bilir. Yaklaşımları ve paylaşımları her zaman olumludur. Sıcakkanlı ve hoş kişiliğe sahiptir. Onunla arkadaş olan kişiler her zaman birlikte hareket etmek ister çünkü çok fazla keyif verici ve eğlendiricidir. Yüzü her zaman güler. Sorunları ve sıkıntıları iç dünyalarında yaşarlar. Bu nedenle onu seven ve değer veren insan sayısı çok fazladır. Çok nadir tartışma içerisine girerler ve bunun da büyük nedeni inatçı olmalarıdır.

Başak burcu erkeği zaman zaman eleştirisel yaklaşımlarda bulunabilir. Gördükleri her şeyin kendilerini tatmin etmesini ister. Bunu sağlamayan her şey için de serttir. Düşünmeden konuşup, karşısındaki insanı kırabilir. Başak burcu erkeği her zaman çalışmaktan yanadır. Asla ama asla isyan etmez ve yaptığı işi en iyi şekilde yapmak ister. Hırslıdır, neye ulaşmak ve neyi başarmak istiyorlarsa mutlaka yaparlar. Başarısızlığı kabullenemez. Başarısızlığın sorumlusu ise asla onlar değildir, bunu da kabul etmezler.

Başak burcu erkeğinin enerjisi yüksektir. Çevresindeki insanlara her konuda ayak uydurabilir. Onların enerjisini ve mutluluğunu düşürmek kolay değildir. Başak burcu erkeği genellikle ikinci planda olmayı tercih eder. Aslında yüksek zekaları ve konuşma yetenekleri vardır ancak iş uygulamaya geldiğinde, geri planda durmayı tercih ederler. Kısa süre onları inceleyen kişiler, onların sürekli bir şeyleri akıllarında çözüyor olduklarını düşünebilir. Kaşları genellikle çatıktır. Ufak tefek sorunları iç dünyalarında çok fazla büyütebilirler.

Başak burcu erkeği kısıtlanmaya gelemez. Belki de en korktukları şey özgürlüklerinin elinden alınmasıdır. Bu erkeğin enerjisi yüksektir ve hayatı dopdolu yaşamak ister. Fazlasıyla sosyal ve entelektüeldir. Arkadaş çevreleri geniştir. Başak burcu erkeği fazla duygusal değildir ve yardım almadıkları sürece de romantik ortam oluşturmayı pek başaramazlar. Ailesine değer verir, mutlu olmaları için her şeyi yapmaya hazırdır.

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Başak burcu erkeği açılmamış bir kutu, okunmamış bir kitap gibidir aşk hayatında. Kendisini keşfeden Başak burcu erkeğinin aşk hayatı oldukça hareketlidir. Genellikle oturaklıdır ancak bazı Başak burcu erkeğinde bu durum tersine dönebilir. Utangaç, çekingen ve sıkılgan olduklarını söyleyebiliriz. Utangaçlığını üzerlerinden atlamaları biraz zaman alacaktır. Gerçek aşkı ararlar ancak flört konusunda tam anlamıyla mükemmeldir.

Başak burcu erkeği aşık olduğu zaman asla ama asla partnerini aldatmaz. Gözü ondan başkasını görmez. Yapmacık hareketleri yoktur. Duygularıyla hareket etmeyi tercih eder. Bu da kadınların daha fazla hoşuna gitmelerini sağlar. Aşk hayatında fazla romantik değildir ancak partnerini nasıl mutlu edeceğini iyi bilir. Başak burcu erkeğinden “kumsalda güneşin batışını izleyelim” gibi sözleri veya aşk dolu sözleri duymayı beklememek gerekir.

Başak Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Başak burcu erkeğinin en olumlu özelliği her zaman dikkatli ve bakımlı olmasıdır. Asla bakımsız gezmez. Kıyafetinin kirli olmasını istemez. Kendine her zaman özen gösterir. Kibar erkeklerdir. İnsanlar üzerinde etki bırakmasını bilirler. Onlara daima güvenilir. İnsanların güveninin boşa çıkartmazlar. Mantıklı hareket etmeyi sever. Tam bir beyefendidir. Sevecen, ılımlı ve sıcakkanlıdır.

Başak Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Başak burcu erkeğinin en olumsuz özelliği fazlasıyla detaycı ve inceleyici olmasıdır. Endişeli yapıları vardır. Olayları iyi yönünden ele almayı bilmezler. Fazlasıyla mantıklı olmaları, duygularını göz ardı etmelerine neden olabilir. Zaman zaman sinirli olabilir. Kolayca parlayan yapıları vardır.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Başak Burcu Erkeği