Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Başak burcu kadını fiziksel olarak en dikkat çekici burçlar arasında bulunmaktadır. Fazlasıyla çekici ve güzeldir. Ne uzun ne de kısa boyludur. Yüzleri pürüzsüz ve uyumlu hatlara sahiptir. Gözleri belirgin ve parlaktır. Başak erkeğinin aksine, burunları küçük ve hoştur. Çene yapıları keskin ya da yuvarlak hatlıdır. Ağız yapıları ise burnuyla uyumlu ve küçüktür.

Başak burcu kadını yürürken tüm gözleri üzerlerine toplayacak kadar iyidirler. Kendilerinden emin olmaları ve özgüvenlerinin yüksek olması, yürüyüşlerine de yanmıştır. Kol ve bacakları oldukça narin görünüşe sahiptir. Başak erkeğinin aksine, giyim konusunda oldukça iyidir. Kendine yakışını seçmeyi başarır. Düz renklerden çok desenli renkleri tercih ederler. Giyim konusunda iyi olsalar bile, zaman zaman destek görmek hoşlarına gidecektir.

Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Başak burcu kadınının en dikkat çekici özelliği hırslı olmasıdır. Yapmak istediği bir şey varsa kimse önünde duramaz. Pes etmeyi, isyan etmeyi ve durdurulmayı bilmez. Sorumluluklarının farkında olan kadındır ve bugün yapacağı bir işi asla yarına bırakmaz. Detaylara ve ayrıntılara önem verir. Ayrıntılara ayırdıkları zaman, ulaşacakları noktaya geç ulaşmalarına neden olabilir ancak sonucunda mutlaka sahip olması gerekeni elde ederler. İdealleri doğrultusunda yaşar.

Başak burcu kadını naziktir. Kolay kırılır ve üzülür. Hassas yapıları vardır. Ayrıca fazlasıyla titiz olan bu kadın, en ufak dağınıklık ve kirlilik gördüğünde kendisini mutsuz hissedebilir. Onlar için ev önemlidir. Pek dışarıda olmak istemez. Ailesiyle birlikte hoşça vakit geçirmeyi tercih ederler. Başak burcu kadınının morali yüksektir. Her zaman eğlenmesini ve her ortama ayak uydurmasını iyi bilir. Bu nedenle çevresi arkadaşlarıyla ve ona değer veren insanlarla doludur. Mizah anlayışı gelişmiştir. Yapılan şakaya, şaka ile karşılık verebilir.

Başak burcu kadını, çok fazla işi olsa da asla şikayet etmez. Azimli ve hırslı olmaları bu konuda kendilerine fazlasıyla yardımcı olabilir. Başarıya ulaşma istekleri çok fazladır. Zeka yapıları gelişmiştir ve pratik düşünce yapısıyla her türlü sorunu kolaylıkla çözüme kavuşturabilir. Zeki olmaları, sorunları büyümeden halletmelerini sağlar. Başak burcu kadını her zaman iyilikten yanadır. İnsanlara kötülük yapmayı sevmez. Bir kişiyi kırmak, isteyecekleri en son şeydir.

Başak burcu kadını kontrollüdür ve bunu sağladıklarında kendilerini güvende hissederler. Kontrol ellerinde değilse güvensiz olur ve sıkılır. Detaycı olmaları, kolayca kırılmalarına neden olabilir. Karşısındaki kişinin söyledi bir sözü her açıdan inceler. Olumsuzluklara dayanamaz. Onu üzen ve kıran kişileri de kolay kolay affetmez. Bu onların kin tuttukları anlamına gelmez sadece unutmazlar.

Başak burcu kadınının güvenini kazanmak zordur. Her insana karşı mesafeli yaklaşımları vardır. Yeni tanıştığı bir kişiye güvenene kadar sert yaklaşımlar sergileyebilir ve onları kırabilir ancak bu onların kendilerini güçlü gösterme, savunma şeklidir. Başak burcu kadını yalandan asla ama asla hoşlanmaz. Kendisine yalan söyleyen bir kişiye tekrar güvenmesi çok zordur. Onunla arkadaş, dost veya sevgili olan kişinin bu konuda dikkatli olması gerekir. Başak burcu kadını için para ikinci plandadır ancak maddi olarak güçlü olmak ister. Para, Başak kadını için güven anlamına gelmektedir. Maddi gücü elinde bulundurduğu takdirde kendilerine olan güvenleri de artacaktır.

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Başak burcu kadını aşk hayatında çok zorlayıcıdır. Onu mutlu etmek pek mümkün değildir. Olmadık şeylerden dert yanabilirler. Zaten Başak burcu kadınını elde etmekte çok zordur. Güven, Başak kadını için çok önemlidir. Kolay kolay kimseye güvenmezler. Başak burcu kadınına yaklaşmak isteyen bir erkek karşısında duvar bulabilir.

Başak burcu kadını aşık olduğu zaman fazlasıyla sadık ve dürüsttür. Kolay kolay partnerini bırakmazlar. Gizli kapaklı iş yapmaz ve yapılmasından da nefret ederler. Aşkı yaşamakta ölçülüdür, aşırıya kaçılmasını istemez. Başak burcu kadını fazlasıyla kıskançtır. Partnerini bu konuda çok fazla sıkabilir. Sevdiğini paylaşma düşüncesi bile onları deli etmeye yetebilir.

Başak Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Başak burcu kadınının en olumlu özelliği ellerinden gelenin en iyisini yapma istekleridir. Yaptıkları her işin en iyisi olması için çabalarlar. Kibar ve sıcakkanlıdırlar. İnsanlara yakın davranırlar. Kendilerini üstün görmezler. Yalan ve gizlilikten hoşlanmazlar. Her zaman duyarlı ve dürüst davranırlar. Titiz, bakımlı ve düzenlidir.

Başak Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Başak burcu kadınının en olumsuz özelliği gereğinden fazla gergin olmasıdır. İnsanları kıracak kadar sinirli olabilir. Kolay sinirlenir, zor yumuşar. Olayları iyi yönden değerlendirmeyi bir türlü başaramazlar. Gizli işleri severler. Takıntılıdır, bir şeyi yapacaksa, yapmadan durmazlar. İşleri kolaylaştırmak yerine, zorlaştırmayı tercih ederler.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Başak Burcu Kadını