Başak Burcu Yetenekleri

Başak Burcu Yetenekleri

Çok yönlü oldukları için yetenekleri de çoktur. Ancak, hevesleri çabuk geçer. Pratiktirler. Kestirmeden sonuçlara gitmesini bilirler. Hangi işte olursa olsun kısa zamanda başarıya erişebilirler. Çünkü hem zeki hem de mantıklıdırlar. Aslında çekingen ve biraz da tutucu oldukları için yeni yöntemleri denemeye kalkışmazlar.

Bilinen, denenmiş, sağlam yöntemleri uygularlar. Yani, bilinen yollardan geçerler, ama her konuda kestirmeden gitmekte de ustadırlar. Bundan dolayı, onlara verilen işler hem kısa sürede sona erer, hem de mükemmel sonuç verir.

Doğuştan çok zengin veya kendi gayretleriyle servete kavuşmuş olabilirler. Ancak, zengin olmalarına rağmen yine de çalışmayı severler. Çünkü çalıştıkları zaman kendilerini güvende hissederler. Ne olursa olsun işlerini bırakmaya yanaşmazlar. Onlar için dostluk kadar yaptıkları iş de önemlidir.

Güvene güçlükle kavuşabilirler. Onlar için birkaç güven kaynağı vardır. Bunlardan biri dostluk, ikincisi iş, üçüncüsü de paradır. Para kazanmak için zekalarından yararlanabilirler. Dillerini, yapmak istedikleri işte ustalıkla kullanırlar.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Başak Burcu Yetenekleri