Başak Burcu Zekası

Başak Burcu Zekası

Başak Burcunda doğanlar parlak zekalıdırlar. Eğer doğum ânında Merkür, iyi açılıysa, bu parlak zeka hem kendileri, hem de çevresindekiler için çok yararlı olur. Çünkü böylelerinin orijinal ve ilginç fikirleri vardır. Daima insanlara yardım etmeye çalışırlar. Zekaları sayesinde insanların dertlerine, sorunlarına çareler bulurlar.

Parlak zekaları sayesinde çevrelerindekileri oyalamayı, nabza göre şerbet vermeyi de çok iyi bilirler. Ayrıca, neler yapmaları, nasıl yaşamaları gerektiğini de bilirler. Ancak, dikkat çekmeyi pek istemezler. İşleri dışında arka planda kalmayı tercih ederler.

Çok zevklidirler. Giyim ve müzik konularında başarılı olabilirler.

Doğayla baş başa kalmayı severler. Toprak onlar için apayrı bir değer taşır. Toprak sayesinde para kazanmasını da bilirler. Çiftçilik, çiçekçilik, emlakçılıktan zengin olabilirler.

Bilimsel araştırmalar yapabilirler. Çünkü ayrıntılara değer verirler; aslında çabuk sıkılmalarına rağmen iş, araştırma yapmaya geldiğinde sabırlı ve sebatlı olabilirler. Doğuşta sert ve aşırı olumsuz yıldız etkisi yoksa, toplum için yararlı kimseler olabilirler.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Başak Burcu Zekası