Günlük Burç Başak Burcu

Günlük Burç Başak Burcu 18 Eylül 2014 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu Kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek. Ancak değer verdiğiniz konularla ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Fakat kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz ve kritiklerinizden uzaklaşıp dikkatinizi farklı konulara odaklayacaksınız. Gizemli kişiler ve gizlilik gerektiren konular sizi heyecanlandırabilir. Çevre gezilerine çıkabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Bugün yolculuk hazırlıkları yapabilirsiniz.

Burçlar - Başak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Başak Burcu

Bugün idealist yapınız ön plana çıkacaktır. Yeteneklerinizi geliştirme konusunda çabalarınızın güncellik kazanması, kazançlarınızı da olumlu şekilde etkileyecektir. Bugün kardeşlerle ilgili iletişim problemleri gündeme gelebilir ve aile içinde bu konuların yorumu yapmanız gerekebilir. Duygusal karışıklığınız devam ediyor.

Günlük Burç

Burçlar - Başak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Başak Burcu

Pek çok alanda büyüme, genişleme ve ilerleme şansına sahipsiniz. Bu alanlardaki fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yapmak istediğiniz çok fazla şey olmasına ya da uzun vadeli hedeflerinizin çokluğuna rağmen rutin olarak yapılması gereken işler tüm bunlar için zaman bırakmıyor olabilir veya bu yönlü isteklerinizi karşınızdaki kişilere anlatma çabanız başarısızlıkla sonuçlanabilir. Ancak, yine de önünüzde bir fırsat ya da olanak doğduysa reddetmek yerine, hazır olana kadar ertelemenin bir yolunu bulmanızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Başak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Başak Burcu

Maddi kayıplara açıksınız bugünlerde. Ticari bağlantılarınız ya da bu konuda fırsat gibi görünen mevzular sizi yanıltabilir. En çok fikrine değer verdiğiniz güvenilir kişilerleyken bile tarafsız ve mantıklı olmaya gayret edin.

Burçlar - Başak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Başak Burcu

BOŞA vakit geçirmeyin. Yoksa ne kendinize ne de çevrenize bir hayrınız olur. Özgüveninizi yükseltin, isterseniz aşamayacağınız engel yok.

Burçlar - Başak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Başak Burcu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.