Başak Burcu Günlük Burç

1 Ekim 2016 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç

Başak Burcu Günlük Burç

Arkadaşlarınız her anlamda sizin yanınızda ve sizi koruyor olacaklar. Hatta, yeni tanıştığınız kişilerin bile size arka çıktığına şahit olabilirsiniz. Farkında olmadığınız problemlerin açığa çıkması işinize yarayabilir. Şu an karşı karşıya olduğunuz sorunları geçmişte yaşananları hatırlayarak daha rahat çözebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genelde enerjik ve girişimci yönümüzün ön planda olduğu zamanlar. Ancak, öğle üzeri saatlerde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta ve tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız fırsatlara açık, farklı şansları devreye sokan veya iyimser düşünmemize yardım eden etkiler yürürlüğe giriyor ve hafta sonu genelinde de bizi motive ediyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik sizi parasal konularda daha yaratıcı kılmakta. Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Sabah

Yaratıcılığınız konusunda engel tanımıyor ve kendinizi ifade edecek çalışmaları tercih ediyorsunuz. Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak. Bugün, katılacağınız toplantılarda olumlu hareketlerinizle bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başaracaksınız. Oğlak’taki Mars’tan olumlu destek alıyorsunuz. Enerjiniz yüksek seyrediyor.

Başak Burcu Günlük Burç Vatan

Yeniay ile birlikte, kendinize yeni bir gelir kaynağı yaratmak, bütçe ayarlaması yapmak için fırsat doğabilir. Maddi açıdan yeni bir döneme girmek ve kendinizi toparlamak istiyorsanız bu size bir başlangıç fırsatı olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Sözcü

Maddi ve manevi değer yarattığınız alanda yepyeni bir yatırım fırsatı size göz kırpıyor olabilir. Jüpiter etkili bu yeni ay ciddi anlamda finansal başlangıçlar sağlayabilir.Günlük Burç

Başak Burcu Günlük Burç Takvim

Özgürlüğünüze düşkünsünüz. Ancak ailenizi ihmal etmeyin. Yaptığınız fedakarlıklar karşı taraf tarafından görülüyor ve biliniyor şüpheniz olmasın.

1 Ekim 2016 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 1 Ekim 2016 Cumartesi günlük burç yorumları. Başak Burcu Günlük Burç.