Günlük Burç Başak Burcu

Günlük Burç Başak Burcu 30 Temmuz 2015 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu Güne keyifli başlayacak ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Arkadaş davetlerine gidebilir, önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Bugünden itibaren yaşam enerjinizin yükseldiği hissedeceksiniz. Hem fiziksel, hem de zihinsel açıdan yükseldiğiniz bir dönemdesiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik olumlu ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız. Böylece hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.

Burçlar - Başak Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

Burçlar - Başak Burcu

Ay boyunca Venüs aslan burcunda Retro yapacak. Duygusal hayatlar ön plana çıkacak.. evlilikler sorgulanacak. Eski dostluklar ve sevgililer ortaya çıkacak. Geçmiş aşk ilişkileri sorgulanacak. Keşifsel iç güdümüzün yoğunlaşması ile bilmediğimiz konulara ilgimiz artıyor. Küçük kazalara ve konuşurken pot kırmaya müsait bir dönemimiz. Yaşam mücadeleniz içinde; rutin alışkanlıklarınız ve yeni oluşan koşullar... devamı...

Günlük Burç

Burçlar - Başak Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu

Burçlar - Başak Burcu

Kaçınılması zor diyaloglar söz konusu olabilir. Karşılıklı dile getirilen fikirler kendi içerisinde tutarlı görünmese de, konuşmalar uzadıkça uzayabilir ve sabretmekte zorlanabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Olaylar beklenmedik bir seyir izleyebilir veya ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Stresli durumlara, tartışmalara veya gergin ortamlara açık bir gündeyiz. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı da tedbirli olmak gerekebilir veya ufak çaplı gaz sıkışmaları, yangınlar, ufak tefek patlamalar, saldırgan kişi ve gruplar türünde etkiler de günün gezegen etkileri arasında olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise, daha sakin etkiler altındayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Burçlar - Başak Burcu - Vatan Gazetesi yorumu

Burçlar - Başak Burcu

Anne babalar çocuğunuzla olan ilişkilerinizde biraz daha esnek olmaya ihtiyacınız var bugün. Fevri tepkiler, düşünmeden söylenen sözler, kurmaya çalıştığınız düzeni bozabilir. İlişkilerinizi riske atacak hamlelerden kaçının.

Burçlar - Başak Burcu - Takvim Gazetesi yorumu

Burçlar - Başak Burcu

Biraz hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz bir gün. Fakat bu sizi daha da kamçılayacak. Bu hayal kırıklığınızı zafere çevirmek sizin ellerinizde, biraz sabır.

Burçlar - Başak Burcu - Posta Gazetesi yorumu

Burçlar - Başak Burcu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.