Başak Burcu Günlük Burç

29 Ağustos 2016 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç

Başak Burcu Günlük Burç

Genel anlamda zorlu günlerde olsak da, ayın bu son günleri göreceli olarak daha keyifli ve sevdiğiniz aktivitelerle geçirebileceğiniz veya farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz tarihlerden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün özellikle sabah saatlerinde evle ilgili daha çok şey yapmak isteyebilirsiniz. Duygusal beklentilerinizde aşırılıklara gitmemelisiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Sabah

İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken, daha sakin ve temkinli, olmalısınız. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, bugün ketum olmalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Vatan

Başak Burcu Günlük Burç Posta

Günlük Burç

Başak Burcu Günlük Burç Takvim

Özgürlüğünüze düşkünsünüz. Ancak ailenizi ihmal etmeyin. Yaptığınız fedakarlıklar karşı taraf tarafından görülüyor ve biliniyor şüpheniz olmasın.

29 Ağustos 2016 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç. Başak burcu 29 Ağustos 2016 Pazartesi günlük burç yorumları. Başak Burcu Günlük Burç.